14:18 / E Diele, 09 Dhjetor 2018

Rita Ora e etiketon Dafinën në Instastory, ajo shkon në ‘hanë’ nga gëzimi!

Rita Ora dhe Dafina Zeqiri duket se kanë raporte miqësore ndërmjet vetit.

Kjo është dëshmuar me postimet e tyre në Instastory, shkruan Indeksonline.

Fillimisht Dafina postoi një fotografi të Rita Orës duke e lavdëruar si një ngashqiptaret e para që arriti majat botërore.

Pastaj Rita e postoi në Instastory duke e bërë etiketuar Dafinën dhe duke shkruar ‘Më e ëmbla”.


Nuk dihet se nga ka lindur kjo miqësi mes tyre. Por duket se  Rita Ora dëgjon edhe muzikën e këngëtarëve shqiptare./Indeksonline/