22:16 / E Premte, 21 Shtator 2018 / indeksADMonline

Dalin fotografitë e para të Elitës dhe Gjikos, shfaqen si burrë dhe grua

Sonte po kurorëzojnë dashurinë e tyre, Elita Rudi dhe Gjiko.

Çifti sapo kanë hyrë në sallën e dasmës, ku tashmë janë shfaqur si burrë dhe grua, shkruan Indeksonline.


Sigurisht është prezantuesja ajo që po shkëlqen në fustanin e bardhë, që po duket si një princeshë përrallash.

Në këtë dasmë kujtojmë që po marrin pjesë shumë yje të estradës e personalitete të shumta./Indeksonline/