23:55 / E Enjte, 16 Gusht 2018 / indeksADMonline

Dalin fotot e para zyrtare të BMW Z4

Fotot e para zyrtare tregojnë versionin e Z4 M40i, i cili thuhet se ka një motor prej rreth 385 kuaj fuqi.

Pjesa e pasme e BMW Z4 M40i zbukurohet nga një grup i hollë dritash dhe një maskë e integruar në fund të derës së pasme.

Ndryshe nga fotografitë që u zbuluan gjatë fundjavës së kaluar, ku elementet dekorative të makinës janë të zeza, detajet e tjera të stilit të kësaj BMW Z4 janë në ngjyrë metalike. /IndeksOnline/

Temat: