75 Mall Live Search
19:36 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Dardan Berisha prezantohet te skuadra e re (Foto)

Basketbollisti kosovar, Dardan Berisha është prezantuar te skuadra e re, shkruan indeksonline.

Ai është larguar nga Prishtina dhe ka nënshkruar me skuadrën çeke, Nymburk.

Berisha te skuadra e re do të mbaj fanellën me numrin 11, atë që e ka mbajtur edhe te Prishtina dhe Kosova. /IndeksOnline