18:18 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Dardi dhe Billi pas takimit të “mistershëm”

Zyrtarë të lartë të dy partive socialiste në Kosovë, PSD-së dhe Nisma-s, kanë zhvilluar një takim ndërmjet vete në njërin prej lokaleve të Prishtinës.

Përpos dy shefave të partive përkatëse, Fatmir Limajt e Shpend Ahmetit, të pranishëm në takim ishin edhe dy deputetë.

Bëhet fjalë për shefin e grupit parlamentar, Bilall Sherifi dhe Dardan Molliqajn.

Indeksonline ua bëri disa foto pas takimit: