22:54 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Dashuri për përfaqësuesen, tani Vetëvendosja ashiqare përkrahë Kosovën

Diskursi i Lëvizjes “Vetëvendosje” ndaj përfaqësueses së Kosvoës tanimë ka marrë kahje tjetër.

Zyrtarët e partisë së Albin Kurtit ashiqare po shfaqëin dashurin e tyre për ekipin tonë.

Dy drejtorët e Komunës së Prishtinës, Yll Rugova dhe Arben Vitia si dhe asamblisti më i votuar i kësaj partie, Eman Rrahmani, kanë shikuar nga afër ndeshjen e Kosovës ndaj Maltës.

Temat: