14:26 / E Premte, 12 Tetor 2018 / indeksADMonline

Dasmë mbretërore në Britani, princesha Eugenie i jep fund beqarisë

Princesha Eugenie i ka dhënë fund sot beqarisë.

Dasma e shkëlqesisë së saj në Britaninë e Madhe u shndërrua sot në një temë ditore që po ndiqet me shumë kërshëri nga të gjithë.

Image result for Princess Eugenie wedding

Në videot e publikuar në rrjetet sociale e shohim edhe princin George dhe Princeshën Charlotte të cilat po e përcjellnin nusen në altar.

Image result for Princess Eugenie wedding

Më poshtë mund të shihni edhe videon./Indeksonline/