13:41 / E Hënë, 26 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Demi Rose e bën “nxehtë” në Greqi, në mes të dimrit (Foto)

Bukuroshja 22 vjeçare, njihet për linjat perfekte trupore.

Kështu ajo nuk harron që shpeshherë ato edhe t’i vë në pah, duke u veshur vetëm me të brendshme, transmeton Indeksonline.

Një gjë të tillë ajo e ka bërë përsëri, ku duke pozuar me bikini, duket thjeshtë mahnitëse dhe shumë seksi.

Edhe pse në Kosovë është dimër, modelja britanike po e shijon diellin në Mykonos, në Greqi./Indeksonline/