15:55 / E Martë, 27 Shkurt 2018 / indeksADMonline

“Deri sa vdekja ti ndajë”, gratë në këtë vend lënë burrat dhe martohen me pemë! (Foto)

Gratë në Meksikë kanë hequr dorë nga burrat dhe vendosën të martoheshin me pemë.

Partneri pemë ndonëse nuk është shumë atraktiv dhe komunikativ, por ata janë të gjatë, bëjnë gjëra të mëdha për planetin dhe janë të njohur për dru e tyre, thonë shkruan Mirror.

Fotot nga ceremonia e masës tregojnë nuset e veshura në të bardha me përqafime dhe puthjet e tyre drejtuar pemës  tregojnë përkushtimin e tyre deri sa vdekja ti ndajë përgjithmonë.

Kishte edhe një tufë lulesh për të hedhur – megjithëse me sa duket një nga njerëzit e kapi atë, dhe jo një nga mysafirët nga ana e familjes së pemës./Indeksonline/