18:10 / E Premte, 13 Prill 2018 / indeksADMonline

DiA�ka nuk A�shtA� nA� rregull me fytyrA�n e Lewandowskit!

Robert Lewandowski mund ta humbas ndeshjen e radhA�s nA� Bundesliga ndaj Borusia Monchengladbach. Sulmuesi polak ka dy ditA� qA� shihet me fytyrA� tA� enjtur.

Lewa kishte marrA� goditje nA� pA�rballjen ndaj Sevillas dhe ende nuk ka arritur ta sanoj ende lA�ndimin.

MjekA�t i kanA� propozuar Lewandowskit qA� tA� mos rrezikoi tA� paraqitet nA� ndeshjen e ardhshme pasi qA� njA� lA�ndim i radhA�s nA� fytyrA� mund tA� ia rrezikonte pjesA�marrjen nA� Champions League./Indeksonline./

Temat: