13:42 / E Martë, 23 Janar 2018 / indeksADMonline

Diellza Kolgeci feston ditëlindjen (Foto)

Diellza Kolgeci, ish misi kosovar sot feston ditëlindjen e saj.

Ajo sot ka mbushur plotë 39 vite edhe pse në fizik këto vite nuk i tregohen fare, transmeton Indeksonline.

Image result for diellza kolgeci

Diellza është në super formë dhe njëra nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo njihet edhe si femër shumë e suksesshme si në profesion ashtu edhe në fusha të tjera duke përfshi këtu edhe aktrimin.

Image result for diellza kolgeci

Ndryshe, i urojmë Diellzës jetë të gjatë./Indeksonline/

Image result for diellza kolgeci