20:47 / E Hënë, 26 Mars 2018 / indeksADMonline

Diellza Kolgeci “zjarr” në të kuqe në DWS (Foto)

Ish missi Diellza Kolgeci është e vetmja kosovare që po merr pjesë në spektaklin Dancing With The Stars.

Bukuroshja që shquhet për linjat trupore ka postuar disa fotografi në rrjetin social Facebook ku shfaqet në një fustan të kuq. E si gjithmonë ajo shkëlqen me bukurinë natyrale dhe hiret që ka, shkruan Indeksonline.

Ndryshe Diellza muaj më parë i ka dhënë fund lidhjes së saj disavjeçare, ndërsa për Indeksonline pati thënë që ndarja erdhi pasi që ishin ftohur ndjenjat./Indeksonline/