08:54 / E Enjte, 27 Shtator 2018 / indeksADMonline

Digjet një veturë në hyrje të Vushtrrisë

Një veturë ka marrë flakë në mëngjesin e hershëm në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë.

Vetura e markës Audi, ka shpërthyer në zjarr në hyrje të rrethrrotullimit në hyrje të Vushtrrisë, rreth orës 07:00.

Si ka ardhur deri te shpërthimi i zjarrit nuk dihet, por që mësohet se askush nuk ka pësuar.

Në vendin e ngjarjes shihet se kanë dalë edhe policia dhe zjarrfikësit.

Temat: