15:17 / E Enjte, 29 Mars 2018 / indeksADMonline

Disa mënyra interesante se si t’i vendosni lidhëset në atletet tuaja (Video)

Me fillimin e pranverës fillon edhe përdorimi i atleteve në masë më të madhe.

Sigurisht që vendosja e lidhëseve mund të bëhet në mënyrë atraktive dhe kështu edhe të hijeshohen më shumë atletet, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund të shihni disa mënyra: