16:58 / E Enjte, 30 Gusht 2018 / indeksADMonline

Ditë plot emocione për Yllka Gashin dhe bashkëshortin e saj

Sot është një ditë e veçantë për aktoren kosovare, Yllka Gashi dhe bashkëshortin e saj.


Vajza e tyre Nina ka filluar shkollën, dhe këtë ditë aktorja e ka ndarë përmes disa imazheve edhe me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram.

Në fotografi shihet portreti familjar dhe vogëlushja Nina më çantë në shpinë.


“Nina jeme-Drita e syve te mi, ne diten e pare te shkolles! Te prifte fati e sukseset, gzimi i zemres!”, ka shkruar aktorja.

Ndryshe Yllka bashkë me familjen e saj të ngushtë ka vite që jeton dhe vepron në Amerikë./Indeksonline/