21:06 / E Hënë, 26 Tetor 2020 / Ç.Q

Dzeko e prish festën e Milan, arrin ta barazoj rezultatin

Sulmuesi boshnjak, Edin Dzeko në minutën e 14-të ka arritur të shënoj gol për Romën në ndeshjen kundër Milan.

Pas një korneri, Edin Dzeko shfrytëzoj për mrekulli daljen e gabuar të portierit të Milan dhe arriti të shënoj gol me kokë, transmeton Indeksonline.

Për momentin rezultati momental është 1:1. Tek Milan shënoj Ibrahimovic në minutën e 2-të pas një asistimi të Leaos.

Dy ekipet po zhvillojnë një lojë ta hapur dhe duket se do të ketë ende gola sonte./Indeksonline/