15:33 / E Diele, 30 Shtator 2018

E diela sportive për Albana Osmanin, vrapon buzë detit

Albana Osmani ka vendosur këtë vikend të ia kushtoi vetes.

Ajo këtë të diele po e kalon si mos më mirë.

Sportive dhe mjaftë joshëse ajo duket duke vrapuar buzë detit.

Ndryshe Albana vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar shqiptar, veçmas pas iniciativës së saj humanitare ‘Ti je një luledielli’./Indeksonline/