23:32 / E Martë, 15 Maj 2018

E tmerrshme, babi godet vajzën dhe gruan e tij me thikë (Video)

Një prind në Arkansas të Shteteve të Bashkuara në mënyrë të tmerrshme ka goditur me thikë gruan dhe vajzën e tij dy vjeçare.

Siç shihet në këtë video, ky njeri nis të godas ato, por papritmas kapet nga policia, shkruan e përditshmja britanike ‘Metro’, transmeton Indeksonline.

Konflikti në familje nisi pas një mosmarrëveshjeje familjare./Indeksonline/

Temat: