08:00 / E Enjte, 16 Nëntor 2017 / indeksADMonline

E tmerrshme, Khloe përsëri fshehë barkun me çantë (Foto)

Khloe ka pranuar lajmin e shtatzëninë duke thënë së fëmijën e saj të parë e pret me yllin e basketbollit, Tristan Thompson.

Her man Thompson: 'I'm hosting Thanksgiving in Cleveland again this year!' the curvy Calabasas native began. Cleveland is where Tristan lives. Seen in June

Khloe Karadashian nuk ka lejuar asnjë aparat fotografik të marrë imazhe të barkut të saj të ftyrë duke e bërë këtë veprim në mënyrë shumë të çuditshme.

What she hiding? 'Pregnant' Khloe Kardashian hid her midsection with a green Birkin on Wednesday as she prepared to jet out of LAX

Ajo së fundi është parë jashtë ditën e mërkurë  në aeroport, ku barkun e fryrë e fshehu me cantën e saj të madhe “Hermes”.

Edhe veshja e saj ishte e një numri më të madh dhe sigurisht kështu tentonte të fshihte peshën e fituar gjatë kësaj shtatzënie.

All black everything: Khloe wore a long dark coat and all black so that nobody could sneak a peek at her baby 'bump'

Khloe për momentin po udhëton për në Ohio së bashku me të dashurin e saj./Indeksonline/

Heading east? Keeping comfy for the flight, the TV personality wore long leggings and chunky fur-lined bootsRide: It was impossible to tell if she flagged the ride because of her celebrity or pregnancyOnwards: Either way, there was no way she was walking through the airportCloak and dagger: Khloe's long coat kept her shape hidden from behindLayered up: It's likely that Khloe is on her way to Ohio where her boyfriend Tristan Thompson