08:12 / E Shtunë, 22 Shtator 2018 / indeksADMonline

Edhe “belly dancer” në dasmën e Elitës dhe Gjikos

Dasma e Elitës dhe Gjikos padyshim që do të jetë dasma më e komentuar e vitit 2018.

Ata pas tre vitesh lidhje vendosën që të kurorëzojnë lidhjet e tyre me martesë, duke organizuar një dasmë të madhe me shumë të ftuar.

Kurse, një nga veçantitë e dasmës së Elitës dhe Gjikos ishin edhe kërcimtaret orientale apo siç njihen në publik “Belly dancer”. Ato argëtuan të gjithë të pranishmit por sidomos dhëndrin i cili ishte ulur në mes po shijonte performancën e tyre.

E shumë e relaksuar dhe e kënaqur po dukej edhe nusja bukuroshe, Elita./Indeksonline/