16:24 / E Shtunë, 07 Korrik 2018

Emrata tregon të pasmet në bikine (Foto)

Një nga modelet më të kërkuara dhe më të famshme në botë është Emrata Ratajkoëski.

Bukuroshja 26 vjeçare shquhet për linjat përfekte dhe fytyrën karakteristike që e bënë atë mjaft të dashur për publikun, transmeton Indeksonline.

Ajo në një foto të fundit të postuar në rrjetin social ‘Instagram’, është paraqitur tejet e bukur dhe provokuese.

E kthyer prapa, në bikine, ajo ka treguar të pasmet e saj dhe këmbët e gjata seksi./Indeksonline/