22:38 / E Martë, 13 Mars 2018

Modelja joshëse, shfaqet vetëm me peshqir trupi

Një nga vajzat më të komentuara në botë është edhe supermodelja Emrata Ratajkoëski. Me bukurinë natyrale e shtatin e lartë, ajo është një nga femrat më të kërkuara në botën e modës, shkruan Indeksonline.

Pa grim dhe paraqitje natyrale, Emrata po shkëlqen në fotografinë e fundit të postuar në instagram.

Me një peshqir trupit dhe këmbët e zhveshura, Emrata duket tejet tërheqëse.

“Pas borës” është shkrimi i bashkangjitur me këtë fotografi.

 

Temat: