11:08 / E Premte, 26 Janar 2018

‘Zbulohet’ se kujt ia paska rrëmbyer Emrata bukurinë (Foto)

Një nga vajzat më të komentuara në botë është edhe supermodelja Emrata Ratajkoëski. Me bukurinë natyrale e shtatin e lartë, ajo është një nga femrat më të kërkuara në botën e modës, shkruan Indeksonline.

Emrata ka postuar një instastory, ku shihet nëna e saj kur ishte e re, ndërsa edhe pse shumë vite më parë, ajo po shkëlqen nga bukuria. Tani ne e dimë se kujt ia paska rrëmbyer supermodelja bukurinë dhe shkëlqimin./Indeksonline/