18:22 / E Martë, 25 Shtator 2018 / indeksADMonline

Enca Haxhia me kile shumë, gjoksin e tregon pak si shumë!

Enca Haxhia po mundet të mbajë famën!

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, së fundmi ka realizuar një fotosesion dhe padyshim që nuk është përmbajtur pa nxjerrë në pah asetet e saj, shkruan Indeksonline.

Fotot në fjalë thuhet të jenë realizuar gjatë realizimit të projektit të ri, bashkëpunim me Don Phenom.

Janë flokët e kuqe ajo që e bëjnë të duket seksi, po është gjoksi i saj ai i cili merr vëmendjen në këtë pozë. /Indeksonline/