15:29 / E Hënë, 21 Maj 2018 / indeksADMonline

Enca na përshëndet me këtë fotografi joshëse nga New York-u (Foto)

Enca Haxhia është një nga këngëtarët më të komentuara, por edhe me më së shumti kritika shqiptare.

Së fundmi ajo po qëndron në Amerikë, saktësisht në New York, nga edhe ka postuar një fotografi, e që kësaj radhe po duket tejet joshëse.


Me një palë çizme ngjyrë vjollcë dhe një fustan të gjelbër që po i shkon tej mase me flokët që ka ndryshuar ajo duket si kurrë më parë./Indeksonline/