22:31 / E Enjte, 20 Shtator 2018 / indeksADMonline

Femrat shqiptare pranojnë të tradhëtojnë partnerët e tyre për kaq para! Lexoni komentet e tyre …

Një grup i femrave në Facebook, kanë folur për çështjen e tradhëtisë, dhe sa do të ishin të gatshme ato të tradhëtojnë partnerët e tyre.

Pyetja ishte shumë direkte për to: “Goca dhe gra do e tradhetonit burrin ose të dashurin tuaj për 2 miliardë euro, hajde tani te bojm te ndershmet tani thoni jo te gjitha …”.

Përgjigjet ishin nga më të ndryshmet, madje disa nga to shumë qesharake!

Nëse doni të kuptoni mendimin e shumë femrave, se a do të tradhtonin për 2 miliardë euro, lexoni bisedat e mëposhtme! /Indeksonline/