18:26 / E Enjte, 20 Korrik 2023 / L K

Fibula – Perfeksioni i pushimeve tuaja!

Nisje direkte për Antalya dhe Bodrum nga:

Prishtina, Shkupi, Tirana, Zvicra, Gjermania, Austria, Belgjika dhe gjithe Europa!

BAIA SALIMA KEMER – ULTRA All Inclusive, KEMER – Turqi

Prej: 963€ per person ne dhome dyshe

7 ditë/ 6 netë

Ne çmim përfshihet:

-Fluturimi direkt për Antalya

-Transferi: aeroport – hotel – aeroport

-Asistencë e stafit FIBULA me bazë ne ANTALYA -24/7, gjatë gjithë kohës.

-Taksat e aeroportit është: 40€.

Zgjedhe ofertën tuaj, dhe knaquni 🌹

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

https://www.fibula-ks.com


Ju mirëpresim në zyret tona në:038/045/049 24 25 26,

Prishtinë045 87 55 55,

Pejë045 37 35 55,

Prizren045 37 36 66,

Gjakovë

#yourTRAVELexpert