11:56 / E Mërkurë, 01 Maj 2024 / L K

Sharr Travel me oferta joshëse në maj, me pak “lekë” bën luks dhe jetë

Vikendi në Hotel Regina Blue – Radhimë 🇦🇱3 ditë €115, vetëm me SHARR TRAVEL!

➡3 Ditë €115, Nisja më 04 Maj – 06 Maj 2024

📍Hotel Regina Blue – Radhime

→ 2 netë | 3 ditë | €115 per person

🏨Akomodim + Mengjes + Darke

Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣

• Transportin me autobus komod të Sharr Travel

• Akomodimin në Hotel Regina Blue, Radhimë

• 2 mëngjese dhe 2 darka

• Muzike Live 💃🏻

• Shërbimet e pijeve me rastin e udhëtimit

Viztë në #VLORE #KANINE, #BERAT, #TIRANE,

🕓Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës

• Nisja nga Prishtina në 06:30 (te stacioni)

• Nisja nga Theranda në 07:15 (te stacioni)

• Nisja nga Prizreni në 07:30 (te stacioni)

• Nisja nga Gjakova në 07:00 (te stacioni)

• Nisja nga Peja në 06:30 (te stacioni)

• Nisja nga Gjilani në 05:00 (te stacioni)

• Nisja nga Ferizaji në 05:50 (te Hib Petrol)

• Nisja nga Mitrovica në 05:30 (te stacioni)

• Nisja nga Malisheva në 06:50 (autostradë)

• Nisja nga Komorani në 06:45 (te kryqi)

Agjenda :

Dita I : Nisja nga Prishtina të Premten në ora 06:30, Vazhdimi i rrugës kah autostrada, pauzë gjatë rrugës sipas kërkesave . Nisja për vizitë qytetit të Një mbi Një dritareve të Beratit, vizitë Kalasë të Beratit. Vazhdim i rrugës për ne hotel. Darka në hotel, muzikë live. Relaksim, fjetje.

Dita II : Mëngjesi ne Hotel Regina Blue- Vlorë. Nisja për vizitë në Kalanë e Kaninës. Pastaj vazhdim i rrugës për vizitë në Muzeun Pavarsia dhe Sheshin e Flamurit.. Vazhdim i rrugës për ne hotel. Darka në hotel, Relaksim, fjetje.

Dita III : Mëngjesi ne hotel . Nisja per vizitë të qytetit të bukur të Tiranës. Vazhdim i rrugës për Kosovë. Arritja në Kosovë rreth orës 22:00.

ℹ️Për rezervime kontaktoni në:

044/610015 & 044542029 (Whatsapp)

📍Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015

📍Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016

📍Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve

#SharrTravel #PushoShqip #vlore #berat #tirane #fundjave #ofertaspeciale #vikendi #Udhetime #BILETA #Autobus #Rezervoni