18:35 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Fillon të mbushet stadiumi në Prishtinë

Në prag të ndeshjes së sontme mes Kosovës dhe Maltës, entuziazmi i tifozëve kosovar duket të jetë mjaft i madh.

Pak më shumë se dy orë na ndajnë nga ndeshja në ”Fadil Vokrri”, dhe tashmë tifozët kanë filluar të futen në stadium.

Ata po kontrollohen nga njësitet e sigurimit, të cilët duket se janë të shumtë në numër.

Përndryshe, Kosova dhe Malta do të përballen në kuadër të Ligës D, Grupi 3, e vlefshme për Ligën e Kombeve./IndeksOnline/