20:02 / E Hënë, 16 Prill 2018

Fitorja, a�?shpresaa�? e vetme e Shaqirit dhe Stokes pA�r mbijetesA�, formacionet zyrtare

JanA� publikuar formacionet zyrtare tA� ndeshjes sA� fundit tA� xhiros sA� 34a��tA� nA� PremierligA�. Skuadra e West Hamit pret nA� shtA�pi Stoke Cityn e a�?zhytura�? nA� krizA� dhe nA� fund tA� tabelA�s. Madje ky takim mund tA� jetA� vendimtarA� pA�r skuadrA�n e Xherdan Shaqirit, tA� shpA�toj apo tA� bie nA� Championship, shkruan IndeksOnline.

Takimi nis nga ora 21:00 dhe luhet nA� stadiumin a�?London Stadiuma�?.

West Ham:

Stoke City:A�