08:30 / E Mërkurë, 14 Mars 2018

Formacionet e mundshme: Besiktas – Bayern

Skuadra e Besiktasit pret në shtëpi kampionin gjerman, Bayern Munchen. Takimi kthyes nis nga ora 18:00, dhe luhet në Turqi në stadiumin “Vodafone Park”. Kujtojmë se ndeshja e parë u mbyll me fitore të bararezëve me rezultat të thellë 5 me 0, shkruan IndeksOnline.

Besiktas: Fabri; Gökhan, Medel, Necip, Adriano; Hutchinson, Tolgay; Quaresma, Talisca, Babel; Negredo

Bayern: Ulreich; Kimmich, Süle, Hummels, Alaba; Vidal, Thiago; Müller, James, Ribéry; Wagner

Të fundit