12:04 / E Diele, 02 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare: Pas humbjes nga Spurs, Chelsea synon fitore ndaj Fulhamit

Chelsea do ta zhvillojë një ndeshje të rëndësishme sot në kuadër të Premier League.

Në ”Stamford Bridge”, do të zhvillohet derbi londinez mes Chelseat dhe Fulhamit.

Dhe pak para fillimit të takimit, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare, transmeton IndeksOnline.

Chelsea:

Fulham:

/IndeksOnline/

Temat: