09:36 / E Enjte, 17 Maj 2018

Franceska Jace kalon çdo limit, tepër provokuese në bikini (Foto)

Franceska Jace është njëra nga personazhet publike që udhëton më shumë duke vizituar shumë vende.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” veshur me bikini të bardh dhe teksa po shijon diellin.

Bikinit ajo i kishte kombinuar edhe me një  bluzë të hollë plazhe dhe me aksesor që janë syzet.

Ndryshe, Franceska dukej edhe këtë herë “përvëluese”./Indeksonline/