23:58 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Franceska Jace me imazhe të reja, vjen joshëse si çdo herë

Franceska Jace është një femër e cila joshë me linjat e saj.

Edhe në postim që ajo bën në rrjetet sociale vjen çdo herë e më në formë, shkruan Indeksonline.

Së fundi, bukuroshja nga Shqipëria, ka publikuar disa fotografi në të cilat ka ardhur me shumë stil ndërsa dukej e mahnitëshme në veshjen sportive.

Modelja e njohur edhe këtë herë ka lënë pa fjalë me sharmin dhe bukurinë./Indeksonline/