14:43 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Fuqia e grimit, ja si duket Sellma me fytyrën ujë dhe sapun!

Sellma është njëra nga grimeret më të njohura shqiptare, e cila ka arritur që të bëjë shumë famë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet edhe pa grim, teksa ka një hematomë në fytyrën e saj.

Por, me anën e grimit që ajo aplikon në fytyrë, shenja e madhe as që nuk vërehet.

Më poshtë mund të shihni edhe imazhin se si duket Sellma pa grim./Indeksonline/