11:38 / E Shtunë, 14 Prill 2018 / indeksADMonline

Futbollisti i Realit, ModriA� motivon 13-vjeA�aren shqiptare para operacionit

Mesfushori kroat i Realit tA� Madridit, Luka Modric i ka dedikuar njA� video mesazh 13-vjeA�ares nga Lezha Diana qA� vuan nga skolioza e kolonA�s vertebrale.

Ajo udhA�toi drejt Zagrebit pA�r ta��iu nA�nshtruar njA� operacioni, i cili do tA� kushtonte 30 mijA� euro pasi u ndihmua nga qytetarA�t shqiptarA�, nA� emisionin “ShqiptarA�t pA�r ShqiptarA�t”

Por ka qenA� mesfushori mA� tA� mirA� nA� botA� dhe shok i Cristiano Ronaldon i cili e ka motivuar vajzA�n duke i thA�nA�:

a�?PA�rshA�ndetje Diana. Mora lajmin se operacioni u krye me shumA� sukses. Ke pA�rkrahjen dhe mbA�shtetjen tonA�. TA� pA�rshA�ndes nga Madridi dhe tA� uroj shA�rim sa mA� tA� shpejtA�a�?.