08:56 / E Shtunë, 10 Shkurt 2018

Futbollisti që vdiq mbrëmë ishte shok i afërt me Besart Berishën (Foto)

Ish mesfushori i Manchester United, Liam Miller ka ndërruar jetë mbrëmë pas betejës që kishte me kancerin. Mesfushori irlandez më parë kishte luajtur në një skuadër me yllin e madh kosovar, Besart Berishen, shkruan Indeksonline.

Miller dhe Berisha ishin pjesë e Brisbane Roar në edicionin 2013-2014. Janë disa foto që kanë mbetur kujtim i shoqërisë dhe kolegialitetit që kishin dikur Berisha dhe Miller sa ishin pjesë e skuadrës australiane./Indeksonline/