09:23 / E Martë, 12 Qershor 2018 / indeksADMonline

Geta Beqa tregon muskujt, por thyen këtë rregull (Foto)

Modelja e njohur e fitnesit, Geta Beqa ka vendosur që përmes një postimi të tregon muskujt.

Këtë e ka bërë sot në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim në plazh. Në këto imazhe ajo shihet e veshur si gjithmonë me veshje sportive, si trenerke bluzë dhe çantë fitnesi.

Por ajo që bije në sy është edhe ëmbëlsira që po hanë Geta, i cili nuk dihet nëse ka përmbajtje dietale apo thjeshtë Geta po thyen sot një rregullin të saj./Indeksonline/