09:34 / E Martë, 17 Prill 2018

Geta Beqa tregon veturA�n e saj, A�shtA� a�?Porschea�? (Foto)

Geta Beqa A�shtA� modelja e njohur e fitnesit e cila shquhet pA�r pamjen e saj tA� bukur dhe nA� formA�.

SA� fundi ajo ka publikuar njA� imazh nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ku shihet nA� njA� veturA� superluksoze, transmeton Indeksonline.

NA� kA�to imazhe ajo kishte zbuluar barkun dhe nA� sy kishte vendosur syze, kurse dukej provokuese si gjithmonA�.

Vetura A�shtA� e tipit Porsche kurse Geta duket e kA�naqur shumA� me tA�. Ky A�shtA� njA� detaj qA� se kemi ditur, duke menduar qA� Geta A�shtA� e dhA�nA� vetA�m pas fitnesit dhe aktiviteteve fizike./Indeksonline/

Temat: