11:34 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Gigi Hadid di të jetë kaq e thjeshtë, shikojeni në imazhet e fundit

Gigi Hadid është njëra nga modelet që pëlqehet shumë nga publiku dhe jo vetëm.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri ku shfaqet brenda një makine e veshur thjeshtë, me farmerke dhe këmishë kombinuar me kapelën.

Gigi dukej edhe sot e bukur dhe në formë./Indeksonline/

Temat: