20:19 / E Premte, 01 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Gili dhe Ilir Berani befasojnë këngëtaren e njohur (Foto)

Gili, Ilir Berani dhe Lule Bajra sot ia ka zbukuruar ditën e ditëlindjes Vjollca Haxhiu.

Ata e kanë suprimuar këngëtaren me një mori dhuratash dhe një torte shumë të lezetshme, shkruan Indeksonline.

Image result for vjollca haxhiu

Vjollca këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ku ngjanë shumë e lumtur teksa feston me miqtë e saj.

“Faleminderit shume per ket moment te bukur @gili.official ❤️ @lule_bajra ?Ilir Beran” ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe këta nuk janë të vetmit personazhe publike që e uruan Vjollcën për ditëlindje./Indeksonline/

Faleminderit shume per ket moment te bukur @gili.official ❤️ @lule_bajra ?Ilir Berani?

A post shared by Vjollca Haxhiu (@vjollcahaxhiuu) on