22:24 / E Enjte, 13 Shtator 2018 / indeksADMonline

Gjiko dhe Elita në vendin ku do të martohen, nisin dekorimin

Indeksonline ditë më parë ka raportuar se çifti i njohur kosovar, Gjiko dhe Elita do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre më 21 shtator të këtij viti.

Duket që çifti në prag të dasmës së tyre kanë nisur edhe përgatitjet e para.

Është prezantuesi Labinot Gashi ai që ka postuar një instastory ku shfaqen në hotelin ku edhe çifti do ta mbajnë dasmën, ndërsa me ta është edhe dekoruesja ku do të kujdeset për detajet.


Ndryshe dyshja shumë shpejtë do të bëhen edhe prindër të fëmijës së tyre të parë./Indeksonline/