09:49 / E Hënë, 03 Shtator 2018 / indeksADMonline

Gjuajtje me armë para koncertit të Ice Cube

Gjuajtje me armë në Del Mar, ku ishin duke u mbajtur garat me kuaj dhe ku më vonë do të mbante koncert reperi i njohur Ice Cube, raporton TMZ.  

Sipas raportimeve të policisë, i dyshuari kishte ardhur për të kërkuar një biletë por pasi që nuk kishte pasur ai kishte filluar të gjuante me armë drejt turmës së njerëzve. Oficerët e policisë  ju përgjigjën duke gjuajtur në drejtim të tij. I dyshuari është dërguar në spital dhe gjendja e tij ende nuk dihet, por besohet të ketë vdekur.

Përveç të dyshuari askush tjetër nuk është lënduar. Koncerti i Ice Cube është shtyrë për një datë të pacaktuar. /Indeksonline/