15:28 / E Premte, 19 Janar 2018 / indeksADMonline

Gold Ag tek varri i Mirsad Ndrecajt: Dëshmorët lindin, por nuk vdesin! (Foto)

Gold Ag është një nga reperët më të njohur dhe më të dashur të publikut.

Ai përveç këngëve e bashkëpunime me këngëtarë të rinj, njihet edhe për bashkëpunime me këngëtarë të muzikës popullore e që gjithnjë janë mirëpritur. Madje Gold Ag u ka kushtuar shumë këngë edhe heronjve e atyre që kontribuan në lirinë që e gëzojmë sot, shkruan Indeksonline.


Reperi sot ka vizituar varrin e dëshmorit Mirsad Ndrecaj i cili u vra në “Lagjën e Trimave” në Kumanove. Ndërsa Gold përbri fotografisë ka shkruar:

Dëshmorët lindin, por nuk vdesin!