10:44 / E Premte, 14 Dhjetor 2018

Në këtë ditë historike, Gold AG paralajmëron këngën “Ushtria e Kosovës’

Sot kur edhe po votohet transformimi i FSK-së në ushtri të Kosovës, reperi i njohur Gold AG ka paralajmëruar këngën e re.

Ai ka bashkuar forcat me këngëtarin e mirënjohur, Kastriot Tusha për të sjellur këngëm  “Ushtria E Kosovës “, shkruan Indeksonline.

Të veshur njëri me uniformën e UÇK-së dhe tjetri me atë të Ushtrisë së Kosovës, reperi ka paralajmëruar lansimin e këtij projekti.

“Sonte ora 18:00 “Ushtria E Kosovës” ft Kastriot Tusha”ka shkruar Gold AG./Indeksonline/

Temat:
Mos i humb