21:20 / E Martë, 12 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Gresa Behluli duket për bukuri, fytyra e saj thjeshtë shkëlqen (Foto)

Gresa Behluli këto ditë duket të jetë tejet e angazhuar për programet televizive qe do të transmetohen në naten e ndërrimit të motmoteve.

E ftuar për xhirime në RTV21, ajo është dukur si një diva e vërtetë.

Këngëtarja bukuroshe i ka kushtuar rëndësi të madhe pamjes së saj, shkruan Indeksonline. Si gjithmonë ajo di të paraqitet me plotë sharm dhe modesti.

E veshur si mos më mirë, ajo shkëlqen nga bukuria! /Indeksonline/