09:01 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Grimi ndryshon çdo kë, ja çfarë i bënë kësaj gjysheje!

Grimi është njëri nga mjetet që po ndryshon shumë pamje, e kështu ka ndodhur edhe me protagonisten e një video.

Aty shohim një gjyshe e cila ka 93 vite dhe po grimohet nga një grimere profesioniste, transmeton Indeksonline.

Kurse pamja e saj ndryshon shumë në fund, ku mund të themi se rezultati është goxha i mirë./Indeksonline/

Temat: