14:48 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Guxo dhe sfidoje! Kim nuk e ka problem ta zbuloj komplet gjoksin me veshje transparente(Foto)

Edhe Kim mori pjesë në dasmën e Serena Williams të enjtën mbrëma në New Orlands.

Lovely: The businesswoman just launched her KKW Fragrance line on Wednesday; pictured at the launch with sister Khloe Kardashian

Por një ditë më vonë Kim u shfaq me pamje krejtësisht tjetër teksa doli në darkë në qytetin e Los Angelos.

Wedding season: Kim flaunted her hourglass curves in the skintight frock in the Louisiana city; the frock - the Leah gown from Alex Perry's Spring/Summer 2018 collection - featured a low-cut top and thin straps

Por veshja e saj ishte më tepër transparente se që duhej, kështu Kim ka ekspozuar komplet gjoksin e saj.

Për më tepër shikoni fotografitë./Indeksonline/

Eye catching: Kim Kardashian was spotted back in Los Angeles as she headed to dinner at Craig's on Friday; seen with Marina Acton and close friend Tracy Romulus

 Goddess: The 37-year-old star and businesswoman went braless in her slightly sheer black dress, which featured a draped neckline and skintight skirt

Gorgeous lady: The number put her hourglass curves on full display as well as a hint of her braless cleavage