11:08 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Haradinaj fton gazetarët për fundvit, por harron ta cek orën

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj siç e do zakoni, ka organizuar pritjen e fundvitit për gazetarët që përcjellin punën e tij.

Mirëpo, në ftesën e dërguara medieve ka diçka që nuk shkon, shkruan Indeksonline.

Aty nuk është cekur ora se prej kur fillon ndeja për gazetë, por vetëm dita dhe vendi. /Indeksonline/