15:37 / E Diele, 26 Gusht 2018 / indeksADMonline

Heidi Klum e lumtur më të dashurin e saj 17 vjet më të ri (Foto)

Ata janë në lidhje që nga marsi. Duket se lidhja mes modeles 45 vjeçare Heidi Klum dhe të dashurit të saj muzikant, 28 vjeç Tom Kaulitz vetëm se po shkon duke u forcuar.

Këtë e dëshmon edhe fotot e fundit që Heidi i ka publikuar në ‘Instastory’, ku shihen duke shkëmbyer puthje dhe fytyrat e tyre po shkëlqenin nga lumturia.

Dyshja kanë kaluar shumë kohë së bashku kohët e fundit, ku po duken si të pandarë. Duket se Heidi Klum e ka gjetur dashurinë përsëri pas ndarjes në shtator të vitit të kaluar nga Vito Schnabel./Indeksonline/